Restaurace a otevírací doba

Otevírací doba   2024

o víkendu 25.3. - 26.5. bude restaurace ZAVŘENA

Restaurace je otevřena od Velikonoc do konce června ve víkendovém režimu (So a Ne) od 11:00 - 18:00 (17:00) hod, případné úpravy otevírací doby jsou na úvodní stránce (ta s obrázkem), skupiny (10 a více osob) mají jistotu místa v restauraci rezervací předem, buď telefonicky, whatsapp, signal - 777595457 - ne SMS

Restaurace se nachází v budově se schodištěm, kde od roku 1620 do II. světové války pobývali na svém panství kanovníci Královehradecké kapituly při návštěvě svého dvora, který zajišťoval příjmy pro výstavbu Pražské katedrály.

restaurace

Z historie od 1460 až do roku 1898 víme, že je součástí této budovy pivovar - proto nabízíme pivo z Bischofsteinu - jako odkaz na výrobu piva zde na Skalách.

restaurace

Zároveň u nás dostanete směs kávy z vlastní pražírny Volkafe, popř si ji můžete zakoupit v baleném stavu sebou domů.

Do restaurace jsme v letošním roce zařadili sladkosti a dorty s certifikátem regionální značky - region Broumovsko

Z ostatních produktů nabízíme limonády od Slovinské firmy Nektar-Natura

Pro konzumaci jídel a nápojů můžete využít venkovní prostor areálu kde se na ploše zahrady nacházejí stoly, dětské hřiště, trampolíny,… stoly jsou vždy pro cca 4-8 osob, rezervaci můžeme poskytnout jen ve vnitřních prostorách restaurace za to je to lepší a jistějsí variantou i pro menší skupinu. Ve venkovních prostorách je to o tom kdo dřív příjde, ten dříve….. však víte jak to je.